Profil výrobce pneumatik WestLake

  • Společnost založená v roce 1958
  • Výrobce pneumatik č. 1 v Číně
  • Číslo 9 z 75 největších světových výrobců pneumatik v roce 2019


Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC Rubber), se sídlem v čínském Hangzhou, patří mezi 10 největších světových výrobců pneumatik. Se čtyřmi dceřinými společnostmi ZC Europe, ZC America, ZC Brazil a ZC Thailand rozšiřuje svou působnost na globálním trhu.


ZC Rubber se věnuje produkci celé řady špičkových pneumatik pokrývajících pneumatiky pro nákladní vozidla, osobní automobily, průmyslové pneumatiky, terénní pneumatiky, pneumatiky pro zemědělskou a stavební techniku, pneumatiky pro jízdní kola, motocykly a ATV.


ZC Rubber každoročně investuje miliony amerických dolarů do zakládání různých výrob a testovacích zařízení z USA, Německu a Japonsku, jako je první laboratoř pro testování hluku v Číně, MTS Flat-Trac III CT Testovací systém pneumatik, rentgen, vyvážení a kontrola uniformity. Společnost ZC Rubber se dále zaměřuje na zlepšení designu, složení a výkonu dezénu na základě pokročilých technologií a svého týmu pro mezinárodní výzkum a vývoj (R&D), který zahrnuje japonské a korejské odborníky.
V dílnách provozuje ZC Rubber inteligentní výrobní systém, který pomáhá ZC Rubber šetřit náklady, celkovou spotřebu práce a energie a zvyšovat efektivitu výroby. ZC Rubber také bere svou odpovědnost za ochranu životního prostředí velmi vážně a vynakládá miliony na ochranu životního prostředí během výroby, aby chránil zdraví zaměstnanců a získával výrobky šetrnější k životnímu prostředí.


Devět závodů v Číně a Thajsku vyrábí pneumatiky pro prodej ve více než 120 zemích po celém světě. Na cestě k expanzi na trhu rozšiřuje ZC Rubber kanály nejen v maloobchodě a velkoobchodě, ale také na trhu náhradních dílů a originální výbavy automobilů. Mezi klíčové zákazníky patří Schmitz-cargobull, DSV, Volvo a TIP Trailer v Evropě, Vanguard v USA a SAIC, SINO Truck, Geely a Changan Automobile v Číně.


Pro cílové trhy je poskytována také komplexní služba, která splňuje požadavky zákazníků. Projekt Auto Space společnosti ZC Rubber se zaměřuje na pneumatiky a expresní služby, aby poskytoval nejlepší služby zákazníkům, byl profesionální a vysoce kvalitní značkou služeb na automobilovém trhu.


Icon-Facebook.jpg, 3,6kB
Icon-Instagram.jpg, 6,3kB
Gopay
Podporujeme platby On-Line
A-SHIFT s.r.o.     Švermova 128    Liberec 20     460 10     tel.: 725 552 195     info@westlakepneu.cz

HOR webdesign
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku